Küsi pakkumist  I-klassi õlipüüdurid

  Õlipüüdurid on valmistatud klaasplastist kerimismeetodil, mis tagab neile tugeva struktuuri ja korrosioonikindluse. Võimalikud läbimõõdud: 1200mm, 1600mm, 2100mm ja 2400mm.

  I-klassi õlipüüdureid kasutatakse sajuvee ja tööstusliku reovee kanalisatsioonitorustikku või loodusesse juhtimisel. Põhilised kasutuskohad on parklad, sõiduteed, tööstusettevõtted, bensiinijaamad, autopesulad, remonditöökojad, laoplatsid jne.

  Vastavalt standardile EN 858-1 peavad I-klassi õlipüüdurid tagama süsivesinike sisalduse reovees alla 5 mg/l. I-klassi õlipüüdurid varustatud katalüsaatoritega, mis soodustavad õliosakeste liitumist ja kiirendavad sellega nende eraldumist veest.

  Eurostandardi EN 858 järgi algab õliseguse reovee puhastamine veest raskemate aineosakeste setitamisega liiva-mudapüüduris, mis paigaldatakse õlipüüduri ette või ehitatakse tema korpusesse.

  Õlipüüdurid varustatakse kontrollseadmega, mis annab valgus- ja helisignaaliga märku, kui naftasaaduste kiht püüduris saavutab maksimaalse lubatud taseme.

  Küsi julgelt pakkumist!