Partnerid

Firmast

Redsom OÜ alustas oma äritegevust 2009 aastal. Oleme erakapitalil põhinev arenemisjõuline ja suurte kogemustega ettevõte kelle põhi tegevusvaldkonnad jagunevad kolmeks.

Vee- ja reoveesüsteemide lahenduste ehitus üle Eesti

Meie põhi tegevusvaldkonnaks on klaasplast ja PE toodete müük ja paigaldamine üle  Eesti. Meie poolt müüdavad septikud omavad CE sertifikaati! Septikud, mahutid(reovee,kütuse,kemikaalide jne.otstarbeks mõeldud), veemahutid, tuletõrjemahutid, lägamahutid, liiva ja mudapüüdurid, I ja II klassi õlipüüdurid, kaevud, pumplad ja muud erilahendused. Oleme  hajaasustus programmi raames teostanud töid üle Eesti, kuna omame nõuetekohaseid CE sertifikaadiga  tooteid ja MTR registreeringut vastavas valdkonnas. Koostöös meiega lahenevad probleemid pingevabalt! Pakume ka oma toodetele ja teenustele järelmaksu koostöös Holmbank-ga

Veetöötlus

Tegeleme veepuhastus seadmete müügi, paigalduse ja hooldusega. Kõikidele veeprobleemidele saate meilt lahenduse. Pakume seadmeid nii väiketarbijatele kui suurtööstustele.Veepehmendajad, rauaeraldajad,dosaatorpumbad on ainult väike osa meie poolt pakutavatest toodetest. Tule ja tutvu meie toodetega.

Ehitustööd

Pakume ehitusteenusena plaatvundamentide ehitust üle Eesti. Oodatud on nii väikesed kui ka suuremahulised projektid. Meiega koostööd tehes saate kõik vajalikud tööd ühelt firmalt. Küsi pakkumist juba täna!